راه های افزایش مشاهده کننده از وبلاگ

راه های افزایش بازدید کننده از وبلاگ

تهیه بلاگ ها نیاز به تلاش صرف زمان داشته بدون داشتن ترافیک بر روی آن به تنهایی مبارزه در وب دشوار خواهد بود. پیاده سازی این ترفندها به ارتقا ترافیک بلاگ شما در وب یاری بسیاری خواهد کرد. شما وبلاگ خود را راه اندازی می بکنید و هر روز به آن سر می زنید مشاهده می بکنید که هیچ کس از بلاگ تان بازدید نکرده هیچ ترافیکی نداشته اید. فکر می بکنید چه چیزی درست کار نکرده کجای کار شما غلط بوده است!؟

وبلاگ افزایش بازدید سایت: افزایش بازدید سایت

این مساله شایع برای بسیاری از صاحبان وب وب سایت است . برایارتقا ترافیک وب بلاگ نکات زیر را مطالعه بفرمایید. روشهای بسیاری برای ایجاد ارتقا ترافیک وب بلاگ تان وجود دارد. دو غلط متداول هم وجود دارد که اکثر وبلاگ نویسان تازه کار مرتکب آن می شوند. برای مثال مطالبی با کیفیت بالا ارائه نکرده و زمانی برای برقراری رابطه با مخاطبان خود در نظر نمی گیرند.

pic1 300x198 10 ترفند ارتقا ترافیک در وبلاگ

فقدان محتوای بهتر ، دلیل بهتر ی برای این است که افراد پیگیر مطالب ارسالی شما در وبلاگ نباشند. بدون ایجاد رابطه با مخاطبین رقبتی به بازگشت به وب وب سایت شما نشان نخواهند داد. در متن زیر به نقد برخی اقدامات به جهت اصلاح و افزایش ترافیک وب می پردازیم:
۱- محتوای بهتر نیازمند صرف وقت و انجام تحقیقات است

برای رسیدن به اهداف در وبلاگ، به صورت هفتگی زمانی را برای انجام اقدامات لازم تعیین بکنید .
۲- صرف زمان در شبکه وب

این امر از طریق وسائل های شبکه های اجتماعی مانند LinkedIn و یا فیس بوک میسر است . متناوباً از طریق اظهارنظر در دیگر وبلاگ ها نیز مقدور خواهد بود. با قرار دادن نظرات ارتباط و وارده که سبب ارتقا اعتبار و ارزش شده، همین طور اظهار نظرات شما در بلاگ های دیگر باید با هدف ایجاد رابطه باشد تا خوانندگان نظرات اعتقادات، بر روی لینک شما کلیک کرده و از وبلاگ شما دیدن خواهند کرد. چنانچه این کار را انجام ندهید، شما حداقل می توانید یک بک لینک به وب سایت ایجاد کرده تا به بازاریابی موتور جستجوی کمک کنید.
۳- به مخاطبین خود هدایا و پیشنهاد ات رایگان ارائه بکنید

این نکته بستگی و نیاز به مطالب و محتوای بهتر دارد تا افراد رقبت به خواندن داشته باشند. بهترین پیشنهاد و یا هدایا، ارائه مطالب و اطلاعات مفید است که در جاهای دیگر پیدا نمی شود. شما می توانید این مطالب را از طریق اجرای نظرسنجی ایجاد بکنید ؛ با ارائه نظرات منحصر به شخص در زمینهء کاری اتان نیز می توانید در این مورد اقدام نمایید.

۴- اطلاعات در مورد seo وب سایت کسب بکنید

بله انجام سئو کار زیاد است و برای انجام این کار قطعا ً باید در مورد سئو آموزش ببینید آخرین تغییرات و روشها را به کار ببرید. زیرا که سئو مورد ثابتی در گوگل نیست، حداقل ۲ سال یکبار معیار های رتبه بندی (رنکینگ) در آن تغییر می نماید . پس استفاده از seo برای افزایش ترافیک وبلاگتان امری ضروری تلقی می شود .

pic2 10 ترفند افزایش ترافیک در وبلاگ

۵- مصرف از سئو

ممکن است نیاز به بهینه سازی عکس های گرافیکی، عناوین تگ ها در بلاگ تان ضروری باشد. کمی از خود را صرف تحقیق در مورد هر یک از کلمات کلیدی نمایید که بهترین نتیجه در موتور جستجو را برای شما به ارمغان خواهد آورد. در بهینه سازی وب بلاگ از plug-ins urlها برای پیدا شدن بلاگ تان استفاده بکنید .

۶- از افرادی که به صورت میهمان به وبلاگ شما آمده نظر می دهند، دعوت به عمل آورید

این میهمانان مخاطبین خود را به همراه داشته و آنها را به بلاگ شما هدایت می کنند. اگر از بلاگ نویسان دعوت به عمل آورید، در واقع به بازار آنها هم دسترسی پیدا خواهید کرد.

۷- در وبلاگ خود تبلیغ نکنید

با قرار دادن تبلیغات در همه وبلاگ تان، سطح آن را پایین خواهید آورد. برای انجام این کار می توانید تا محبوب شدن وبلاگ تان کمی طاقـت کنید و پس شروع به تبلیغ در آن نمایید.

/ 0 نظر / 29 بازدید